O szkole

Zajęcia składające się z części praktycznej i teoretycznej odbywają się w małych kameralnych grupach. Chcemy poznać się bliżej, aby przygotować Was do wspaniałego przeżycia jakim są narodziny dziecka. Zajmujemy się nie tylko fizjologią, ale także emocjami, które towarzyszyć Wam będą przed w trakcie i po porodzie.

W naszej szkole zdobędziecie wiedzę jak i praktyczne umiejętności dotyczące ciąży, porodu połogu, pielęgnacji i żywienia noworodka. Nauczycie się ćwiczeń ogólnoustrojowych, relaksacyjnych, oddychania i parcia.

Zapraszamy przyszłe mamy wraz z osobą towarzyszącą od 25 tyg. ciąży. Cykl edukacyjny trwa 8 tyg. i obejmuje 8 spotkań. Spotkania prowadzą:

mgr położnictwa Jadwiga Dec

specjalista opieki przed i okołoporodowej Aurelia Loreth

mgr fizjoterapii Anna Kotowicz

lek. med. Paweł Soja

psycholog-psychoterapeuta Kamila Makara

NZOZ Homo Homini w Rzeszowie ul. Marszałkowska 9, 35-215 Rzeszów tel. 17 85 08 270  © Homo Homini